Projekt tisíciletí

Co konkretně můžeme udělat, abychom pomohli lidem

Projekt tisíciletí

Příspěvekod Nik » 28 kvě 2011, 01:38

Velká popularita díla Anastasie Novych ukazuje, že semínka znalostí, která jsou uložena v těchto knihách, jsou nejenom vyžadována lidmi, kteří si vědomě vybrali cestu duchovního růstu, ale i aktivně pomáhají spoluvytvářet názor u ostatních, kteří ještě váháji při své volbě mezi duchovními a materiálními hodnotami ve prospěch duchovna! V současné době, je tato VOLBA velice důležitá a aktuální.

Podívejte se, co se děje ve světě, jak bezostyšně klamou světovou věřejnost, uměle pořádájí světovou krizi, která v konečném důsledku ovlivní život každého z nás, jak celé národy provokují ke světové válce. Ale pokud většina lidí bude vědět pravdu, pak jistě nedovolí malé skupince manipulátorů (Archontů) zničit budoucnost našich dětí.

Už není tajemstvím, že čas se zkracuje a lidstvo se rychle blíží k poslednímu bodu své globální VOLBY, která ovlivňi budoucnost civilizace: buď záhuba kvůli dominanci materiální podstaty nebo znovuzrození duchovně vyzralého lidstva.

Mnoho lidí v sobě nyní cítí ŽIVOTNĚ DŮLEŽITOU POTŘEBU udělat co nejvíce pro svoji DUŠI a pomoci světu se změnit k lepšímu. Ale ne každý ví, co může udělat ve prospěch společné věci.

Zveme Vás všichni lidé DOBRÉ VŮLE vstoupit do MEZINÁRODNÍHO PROJEKTU a pomoci šířit informace z těchto knih po celém světě. Ať je to osobní záležitosti těch, kteří cítí tuto vnitřní potřebu a mají VŮLI BÝT SLYŠENI!
Nik
 
Příspěvky: 39
Registrován: 31 bře 2011, 10:24

Re: Projekt tisíciletí

Příspěvekod Nik » 28 kvě 2011, 01:49

Anastasia Novych. Sensei ze Šambaly. Kniha IV

" Když pustíš paprsky dobra a světla do světa, rozdělíš se o čisté znalostmi s ostatními, mnoho duší pocití jejich teplo. Pak se díváš a z jedné malé jiskérky, najednou vzplanou dvě. A tam, kde jsou dvě, tam se třetí taky rozhoří. A když těchto jisker bude hodně, vzplane opravdový oheň. Takže jeden člověk dokaže udělat spoustu užitečného a dobrého! On si sám ani neumí představit, jak velká a cenná bude jeho pomoc pro dobro lidí, pro slávu Boží a pro blaho své duše."
Nik
 
Příspěvky: 39
Registrován: 31 bře 2011, 10:24


Zpět na Pomáháme lidem

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron