Novoroční meditace

Novoroční meditace

Příspěvekod sunny » 20 pro 2013, 08:59

Pro všechny ty, kteří se snaží nalézt Pravdu, kdo chce uhasit žízeň z duchovního Pramene, nabízí Rigden Djapo jedinečnou příležitost zapojit se v meditaci do duchovní svátosti novoroční noci. V noci z 31. prosince na 1. ledna od 00:30 až do poslední hvězdy této noci, se může každý přející, bez ohledu na jeho umístění, zapojit do meditace Lotosový květ – ke společné meditaci, kterou bude provádět Rigden Djapo. Co pro sebe každý člověk vybere – svátek hmoty nebo svátek Duše – si každý rozhodne sám za sebe. Ale samozřejmě, že každá udělaná volba má své důsledky a předurčuje další osud člověka.

Svět se mění v důsledku vnitřních změn, které probíhají v každém, kdo přijal Pravdu. Tak to bylo předtím, tak je to i teď. Čím více bude lidí, kteří uvnitř sebe poznali duchovní světlo, tím více se probudí a budou se snažit přinést Dobro do tohoto světa. Na světě nejsou špatní lidé. Jsou tam jen ti, které Pravda probudila ze snu hmotného světa, a ti, které ještě paprsky Pravdy probudí skrze zářící duše probuzených lidí.
Anastasia Novych 10.12.2013

„Lidé se dívají na koruny stromu, ale nevidí kořeny. A podstata je následující: všichni lidé jsou si rovni v první řadě v podmínkách uvěznění v tomto hmotném světě, v charakteristikách svojí duchovní a materiální podstaty, v pomíjivosti života a dočasnosti přebývání na tomto světě! Všichni lidé se rodí a umírají sami a všichni mají svůj vlastní duchovní osud, který sami vytvářejí svojí volbou. Všichni lidé jsou ve své Duchovní podstatě laskaví, protože každý má duši, a v tomto smyslu jsou si všichni moc blízcí. Duše jsou jediné, jsou ze světa Boha. A to všechny lidi spojuje bez ohledu na sociální postavení, bydliště, náboženství a státní příslušnost jejich těl.“
Rigden Djapo z knihy AllatRa
sunny
 
Příspěvky: 13
Registrován: 01 dub 2011, 13:57

Zpět na Co? Kde? Kdy?

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron