Diagnostika Karmy S.N. Lazarov

Podělte se s ostatními o vaše dojmy a postřehy z čtení knih jiných vámi doporučených autorů

Diagnostika Karmy S.N. Lazarov

Příspěvekod budaneq » 01 dub 2011, 19:18

Podělte se s Vaším názorem na tvorbu a výsledky tohoto pozoruhodného autora :) Já se prokousávám 2 částí 2 dílu a moc mě to baví :ugeek:
Hodně lásky, radost pro každého a štestí všem
budaneq

Re: Diagnostika Karmy S.N. Lazarov

Příspěvekod Majka » 07 dub 2011, 12:12

Milý neznámý,
přečetla jsem první díl Sensei, nyní čtu Předpovědi o budoucnosti a pravdu o min a přítomnosti ... Koukám, že zde zatím není velká aktivita - pouze Ty. Myslím, že knihy jsou velmi zajímavé - a každý v sobě jistě ve svém srdci cítí, co pravda být může. Kdyby tomu tak nebylo, nebylo by stále na světě tolik otázek ... proč --- neustále se totiž divíme, proč se dějí určité věci, které nemají viditelný "smysl" či "logiku" --- pro nás, pro náš vývoj --- vše spěje do záhuby ... Jistě je nutné, aby si každý "svou pravdu" ověřoval na více místech -- u více zdrojů, jedině tak můžeme docílit pravdy - zkoukáním a studováním .. Jistě musíš cítit něco podobného, jinak by tě to nepřivedlo k čtení těchto knih ... tohoto tématu ...
Doufám, že se probudí více lidí a více se bude každý zajímat o svůj vývoj a naši překrásnou zemi, než jen o materiálnosti, které nás na každém kroku obklopují ...
Majka

Re: Diagnostika Karmy S.N. Lazarov

Příspěvekod budaneq » 25 dub 2011, 06:04

Mila Majko

nezbyva nez souhasit a doufat, ovsem jak je zrejme nejen k senseiovych knih, je treba zacit u sebe, a tim zapocit celkovou zmenu. myslim, ze povedomost o tomto foru neni velka proto zatim temer zadna aktivita, ale jsem rad za mohu prispet i svoji troskou do mlyna. pobyvam prave na dovolene v carokrasnem Nepalu, kde tradice budhismu a hinduismu temer bezkonflikne funguje vedle sebe, nicmene i tady je videt snaha o komercializaci, takze neni treba navstivit chram v Asii, myslim, ze podobne energeticky silna mista najdeme i u nas doma :)

Oslovila me take kniha od Margo Pogacnika / Elementarni bytosti / doporucuji vsem citlivym dusickam :)
Hodně lásky, radost pro každého a štestí všem
budaneq

Zpět na Jiné zajímavé knihy