Recenze,dojmy,dotazy

Recenze, dojmy, neobvyklé případy

Recenze,dojmy,dotazy

Příspěvekod sunny » 14 říj 2011, 01:28

Uzasne knihy…srdecne dekuji . Dlouho jsem tapala zivotem, ted jsem nasla směr, kterym mam jit.Uvnitr citim takovou silu! …a pevne verim, ze pro dusi, ktera je plna touhy neni nic nemozneho
sunny

Re: Recenze,dojmy,dotazy

Příspěvekod Eva » 24 říj 2011, 10:56

Po knize od Anastasia Novych jsem sáhla po té, co jsem viděla u své kamarádky neuvěřitelný přerod v krásnou bytost a to během několika měsíců po přečtení této knihy.Chtěla jsem zjistit, v čem je tato kniha tak zvláštní, tak mocná….

Nečekejte od této knihy „pouhé“ pohlazení po duši, nýbrž něco mnohem silnějšího! Už při samotném čtení se u mě začaly dostavovat smíšené pocity….pochybnosti, zmatenost, strachse střídali s pocitem odhodlání a víry ve vše, co je zde popsáno…Podobně tomu bylo i u meditace lotosového květu, která je v knížce často zmiňována a také podrobně vysvětlena. Nejprve mne zachvátila euforie, dostavily velké změny k lepšímu, jak ve zdravotní, tak psychické i vztahové rovině, po pár dnech však se začalo vše v mém životě naopak hroutit. Najednou se mi v hlavě rojily samé negativní myšlenky, setkávala jsem se s agresivitou a zlobou kolem sebe. Nerozuměla jsem tomu…

Dnes už to začínám chápat. Cesta v duchu této knihy je kratší, o to však náročnější. Kniha ve Vás vyvolá velmi silné emoce, otevře staré nezahojené rány, donutí Vás vyřešit do posledního zbytku problémy, které si podvědomě nesete jako „dar“ od svých předků…Pokud to nevzdáte a budete na sobě pracovat, věřte, že nebudete litovat!
Hlavní myšlenka, která se nese celou touto knihou je v podstatě velmi jednoduchá na první pohled, ale v praxi zpočátku velmi obtížně realizovatelná. Jedná se o to, že pozitivními myšlenkami a bezpodmínečnou láskou k sobě, k lidem kolem nás, se náš život překvapivě změní k lepšímu a my konečně prozřeme a objevíme skutečné štěstí a pocit blaženosti! Dobro plodí dobro a láska je jedna, možná jediná věc, která rozdáváním roste. Čím více lásky vydáte, tím více se Vám vrátí a nesmírně obohatí Váš život! Tato kniha Vás sama o sobě nespasí, ale může Vám ukázat směr a podat Vám pomocnou ruku při hledání krásné cesty za osvícením.…A nebo Vám jen rozšíří obzor či přinese radost a lásku, protože té je plná :) Doporučuji!
Eva

Zpět na Knihy, obrazy a kresby Anastasie Novych