Recenzia knihy Sensei IV.

Recenze, dojmy, neobvyklé případy

Recenzia knihy Sensei IV.

Příspěvekod Andrej » 29 lis 2013, 14:45

Ďakujem prekladateľom a vydavateľovi za knihu Sensei IV. Stiahol som si ju takmer ihneď, ako ju vydavatelia zverejnili na internete a jedným dychom prečítal. Nepoznám oficiálne vydanú a voľne dostupnú knihu, ktorá by tak odvážne, ľudsky a zreteľne popisovala pravdivo časť histórie ľudstva. Miestami ústa chceli vykríknuť nadšením srdca a duše: "Nádhera ..."
Som vďačný Bohu, že nás obdarúva kvapôčkami Poznania a Krásy, som vďačný za pomoc, starostlivosť a nehu Učiteľov zo Šambaly, v tomto Čase.
Prajem prekrásny kvet Lotosu tomuto svetu.

Svetla, ostatní Nemenovaní, vďaka za Vaše úsilie a pozdravujem.
*****
A.
Andrej
 
Příspěvky: 13
Registrován: 03 srp 2011, 11:11

Re: Recenzia knihy Sensei IV.

Příspěvekod sunny » 20 pro 2013, 09:02

Pro všechny ty, kteří se snaží nalézt Pravdu, kdo chce uhasit žízeň z duchovního Pramene, nabízí Rigden Djapo jedinečnou příležitost zapojit se v meditaci do duchovní svátosti novoroční noci. V noci z 31. prosince na 1. ledna od 00:30 až do poslední hvězdy této noci, se může každý přející, bez ohledu na jeho umístění, zapojit do meditace Lotosový květ – ke společné meditaci, kterou bude provádět Rigden Djapo. Co pro sebe každý člověk vybere – svátek hmoty nebo svátek Duše – si každý rozhodne sám za sebe. Ale samozřejmě, že každá udělaná volba má své důsledky a předurčuje další osud člověka.
sunny
 
Příspěvky: 13
Registrován: 01 dub 2011, 13:57


Zpět na Knihy, obrazy a kresby Anastasie Novych

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron