Recenze AllatRa

Recenze, dojmy, neobvyklé případy

Recenze AllatRa

Příspěvekod Nik » 28 dub 2014, 07:41

AllatRa mi, po letech hledání sebe sama a smyslu života prostřednictvím knih, léčitelů, jógy, šamanů, reiki, kartářů, věštců…, kterých je kolem nás nepřeberné množství, přinesla jasnou odpověď a pomohla objevit obrovskou sílu uvnitř mne samotné, díky které se dokážu nejen zorientovat ve věcech kolem nás a rozpoznat pravdu, ale také se uzdravovat, lépe se koncentrovat, vést harmonické manželství, šťastnou rodinu, prosperující firmu…

Po přečtení AllatRy jakoby mi vše zapadlo z mého života do sebe jako části puzzle. Najednou rozumím věcem a událostem, které mě v životě potkaly a vím, čemu mě měly naučit! Místo zoufalství a pozice oběti jsem se naučila z těchto věcí těžit pro sebe, pro okolí…AllatRa je odpověď na to, kde se berou ve vás různé emoce, na to proč se vám v životě dějí stejné události, proč, přestože jste skvělí, tak se na vás lepí smůla…Naučí vás rozumět nejen svým pocitům, ale naslouchat skutečným přáním uvnitř vás, naslouchat potřebám těla i duše. Povede vás k tomu, abyste nehledali v okolním světě, protože vše je uvnitř vás! Stačí uvěřit a vydat se hledat! Kromě toho se dozvíte velmi zajímavé informace z historie našich předků, které nám byly utajeny, o zajímavých objevech ve vesmíru, na které lidstvo teprve přijde, o energetické struktuře člověka, o manipulaci s námi díky systémům politickým, náboženským….

Přichodem Allatry jakoby mi začal nový život! Život plný radosti, lásky, harmonických vztahů….Vše kolem vás se najednou poskládá a vy se budete těšit na každý nový den! Samozřejmě, že to nejde hned, ze dne na den, z hodiny na hodinu a že je to u každého individuální a zpočátku to dá pořádně zabrat. Ostatně jako každá práce na sobě! Ale pokud budete mít jasný cíl a vytrváte, stane se z vás veselá, šťastná, úspěšná, zdravá a nezávislá bytost!....a začnou se dít zázraky, kterých si všimnou všichni kolem vás!
Nik
 
Příspěvky: 39
Registrován: 31 bře 2011, 10:24

Re: Recenze AllatRa

Příspěvekod Nik » 28 dub 2014, 07:43

Báseň inspirovana knihou AllatRa

Kolíbám ve své náruči
lásku nebes –
-věčnost ve věčnosti –
- všechno a nic.
Dar, kterým srdce otevírám,
zanikám a vznikám –
Otče můj
svá víčka s pokorou
zavírám i otevírám,
kde hojnosti je plný stůl.
Světlo dálek – to snad
mohlo by se zdát,
vše je jen hra –
- pojďte si se mnou hrát -
- jsem malíř i kněz,
básník, co z třpytivých hvězd
přináší vám toto dějství
- toto zdání -
- barevné Boží malování,
věčný nekonečný sen,
z paprsků světla upředen,
hojivých, jak vesmír sám –
- přicházím k vám -
Vím, proč tu jsem,
Děkuji Vám, za krásný den

S láskou P.
Nik
 
Příspěvky: 39
Registrován: 31 bře 2011, 10:24


Zpět na Knihy, obrazy a kresby Anastasie Novych

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron